2. Nanatsu no taizai 2 évad 3 rész 8 evad 3 resz magyarul videa
  3. Nanatsu no taizai 2 évad 3 rész magyar felirattal
  4. Nanatsu no taizai 2 évad 3 rész 3 resz indavideo

Nanatsu no taizai 2 évad 3 rész resz indavideo

Ha jól értelmeztem akkor nemsokáa várható a folytatás. :D ápr. 17. 10:02 Hasznos számodra ez a válasz? 9/13 anonim válasza: 100% Mivel a Szirtes megnyerte és Laura azt írta, hogy vége az első triólógiának, így biztos, hogy lesz folytatás ápr. 10:41 Hasznos számodra ez a válasz? 10/13 Zsozsokacsa válasza: Lehet hogy lesz folytatás de az akkor sem lesz sztm annyira jó mint az első trilógia, mert ugye a második versenyig leérettségiznének így ők már nem mehetnének újra versenyezni esetleg Zsombi, de ő meg azt mondta hogy a többiek nélkül sehova sem megy... 27. 23:18 Hasznos számodra ez a válasz? Kapcsolódó kérdések:

31-35. PERC: Megy a második félidő, a bukarestiek indították útjára a labdát. A meccsen először kettővel vezetnek a románok, Gulldén bedobott egy újabb büntetőt (12-14). Sulland löketét tornázta ki a bukaresti kapus. Kovacsics szerzett nagyon fontos gólt, majdnem négy percet kellett rá várni a második félidőben (13-14). Vége az első félidőnek, Gulldénre egyelőre nincs ellenszere a Győrnek. Vékonyan, de vezetnek a románok, 13-12 oda. Hamarosan folytatjuk. ELSŐ FÉLIDŐ 26-30. PERC: Löke szenzációs, most egy teljesen reménytelen szituációt oldott meg jól, gól lett a vége (11-10). Gulldén harcolt ki, majd értékesített egy hetest, pedig Kiss még bele tudott érni (11-11). Sulland értékesített egy újabb hetest, majd Amorimot küldték ki két percre (12-11). Varzaru a szélről talált be, utána nem sokkal Ambros Martín kért időt (12-12). Sulland a kapusba dobta a labdát, így a vezetésért támadhatott a bukaresti együttes, Manea pedig kiharcolt nekik egy hetest. Gulldén időn túl végezte el, beakadt (12-13).